انتخاب سنگ توسط طراح ساختمان

 

طراحی و استفاده از سنگ سیاه در نمای ساختمان

 

نکات کلیدی در انتخاب سنگ توسط طراح ساختمان

1 - مطلوبیت: مهمترین هدف در تولید هر  محصول یا ایجاد هر بنایی نیل به شرایط مطلوب است  . که این نخستین گام کار است.   از آنجا که شرایط مطلوب در هر زمان و مکانی تعریف متفاوتی دارد ،  فقط  می بایست شرایط و ایده آل های موجود در زمان و مکان را استخراج نماییم و به نسبت طول عمرمحصول ارائه شده،  آینده نگر و پیشرو باشیم و برطبق آن انتظاراتمان از محصول را  مشخص نموده تا به «مطلوبیت» برسیم . این  موضوع خشت اول هر حرکتی است و چنانچه این خشت کج گذاشته شود، نتیجه چیزی جز یک دیوار تا ثریا کج   نخواهد بود.

طراحی کف ساختمان

2 - طراحی: پیشرفت سریع انسان در همه  زمینه های علوم و فن آوری انبوهی از اطلاعات و داشته ها را تولید نموده است که احاطه بر تمامی آنها امری غیرممکن است، نیاز به طراحی و داشتن برنامه  ای متناسب و همگام با این اطلاعات و شرایط؛گام نخست وپیش نیاز هر کاری است و وظیفه طراح است که باید پارامترهای لازم را جمع کرده و روابط و کارکرد بین آنها را به بهترین شکل تنظیم نماید.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نفحات یار آلبوم اینترنتی یه دنیا عکس Melissa تلفن پاناسونیک خوب بو بکش پدرجان خندوانه Dianna دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش 98 دنیای دوست داشتنی